Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Mikołaj w naszej szkole

 

Zgodnie z tradycją  dnia 6 grudnia 2017r. nawiedził naszą szkołę  Święty Mikołaj. Długo oczekiwany przez dzieci gość zjawił się z workami pełnymi prezentów.  Świętemu Mikołajowi towarzyszyli aniołek i diabełek. Spotkanie odbyło się na sali gimnastycznej w bardzo miłej atmosferze.  Dzieci odpowiadały na pytania zadane przez Świętego, za co zostały nagrodzone upominkami.  Św.  Mikołaj nie zapomniał też o naszych nauczycielach i pracownikach szkoły, którzy również dostali prezenty. Było dużo radości i zadowolenia. Przejęte i uradowane buźki zwłaszcza najmłodszych dzieci potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie go oczekują. O miłej atmosferze świadczą poniższe zdjęcia. 

Jesteś tutaj: Home Aktualności Mikołaj w naszej szkole