Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Sukcesy w tenisie stołowym 2017

      10 stycznia 2018 roku w PSP w Uszwi odbyły się gminne eliminacje w tenisie stołowym drużynowym i indywidualnym. Rozpoczęła je pani dyrektor Bogumiła Jagielska, która serdecznie powitała wszystkich uczestników turnieju oraz życzyła im wielu sukcesów oraz rywalizacji fair play. Po rozlosowaniu kolejności rozgrywek przystąpiliśmy do gry. Turniej okazał się dla uczniów nieprezentujących naszą szkołę bardzo udan

W kategorii dziewcząt kwalifikację do etapu powiatowego uzyskały:

Agnieszka Warchał, która zajęła  miejsce II;

Natasza Gawlik – miejsce IV

Katarzyna Pasek – miejsce V

W kategorii - turniej indywidualny chłopców na miejscu III uplasował się Maksymilian Gnyla i on również będzie reprezentował naszą szkołę w rozgrywkach na szczeblu powiatowym.

    Równie pomyślnie ułożył się dla nas turniej drużynowy. Drużyna dziewcząt, grająca w składzie Agnieszka Warchał, Katarzyna Pasek, Natasza Gawlik zdobyła miejsce II ulegając jedynie uczennicom z Gnojnika. Na drugim miejscu zakończyli rywalizację także chłopcy grający w składzie: Maksymilian Gnyla, Radosław Hebda, Jakub Bugajski, jednak tu rywalizacja była bardzo wyrównana i o poszczególnych miejscach decydowała liczba wygranych setów. Gratulujemy zwycięzcom, ale również tym uczniom, którzy nie awansowali do powiatu jednak bardzo ładnie się zaprezentowali.

                                                                                                        M.Gawlik

 

 

 

 

Jesteś tutaj: Home Aktualności Sukcesy w tenisie stołowym 2017