Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Konkursy

Lp. Wydarzenie Odpowiedzialny Termin
    1 Ogłoszenie konkursu zbiórki baterii, makulatury, puszek S U, SKO, wychowawcy, wrzesień
    2

Gminny Przegląd Piosenki Religijnej

E. Morys,
J. Kądziołka
październik
    3 Przystąpienie do konkursu:
Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO

B. Hawryłko

K. Anioł - Bukowiec

październik
    4 Grosz do grosza
październik miesiącem oszczędzania

B. Hawryłko, K. Anioł - Bukowiec

październik
    5

Małopolski Konkurs Humanistyczny

K. Konar

październik

    6

Małopolski Konkurs Matematyczny

J. Sacha

październik

    7

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

A. Korczyńska październik
    8

Małopolski Konkurs Biologiczny

J. Nowicka październik
    9

Małopolski Konkurs Chemiczny

J. Nowicka październik
   10

Małopolski Konkurs Geograficzny

A. Linca październik
   11

Małopolski Konkurs Fizyczny

M. Kiełbasa październik
   12

Małopolski Konkurs Biblijny

E. Morys październik
   13

Gminne zawody sportowe

M. Gawlik, A. Linca

na bieżąco
    14

Konkurs Kangur Matematyczny

J. Sacha marzec/kwiecień
    15

Turniej Wiedzy o BRD

A. Nowak kwiecień
    16

Powiatowy Konkurs Matematyczny

J. Sacha maj
    17

Gminny Konkurs Ortograficzny

K. Konar maj
    18

Powiatowy konkurs historyczny: Kazimierz Wielki i jego czasy

M. Cichostępska maj
    19 Międzypowiatowy Konkurs
Przyrodniczy
A. Nowak maj
    20

Gminne Konkursy Przedmiotowe

Nauczyciele przedmiotów maj/czerwiec
    21

Zaśpiewaj dla Niepodległej

Jakub Kądziołka listopad
    22

Krakowska Matematyka klas V i VI

Jolanta Sacha wg regulaminu
    23

Międzypowiatowy Konkurs Przyrodniczy

A. Nowak wg regulaminu
    24 Gminny Konkurs Wiedzy o Krajach Europejskich A. Nowak maj/ czerwiec
    25 Małopolski Konkurs Historyczny
Polska i Polacy w czasie II wojny światowej
M. Cichostępska wg regulaminu
    26

Gminny Konkurs języka angielskiego klas VI

Jeden z dziesięciu

A. Korczyńska

maj/ czerwiec

    27 Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej Be a star A. Korczyńska

luty/ marzec

    28 Konkurs Fotograficzny Szlakiem Architektury Drewnianej w Małopolsce M. Cichostępska wg regulaminu
    29

Konkurs czytelniczy

M. Gawlik wg regulaminu
    30 Konkurs nt. znajomości Patrona szkoły                  św. S. Kostki E. Morys kwiecień
    31

Szkolny Konkurs Młodość bez uzależnień

A. Korczyńska luty/ marzec
    32

Szkolny Konkurs Wellcome to England I - III

A. Korczyńska listopad
    33 Jan Brzechwa Konkurs recytatorski, wiedzowy   i plastyczny

K. Anioł – Bukowiec,      S. Małek, M. Hudyma

maj
    34

Gminny Konkurs Ortograficzny As Ortografii

M. Hudyma

maj
    35

Gminna Mała Olimpiada Matematyczna

M. Hudyma

maj
    36 Inne konkursy, o których szkoła zostanie powiadomiona Zainteresowani nauczyciele na bieżąco
Jesteś tutaj: Home Konkursy szkolne