Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Krótka lekcja zdrowego życia

       Uczniowie kl  II B pod kierunkiem wychowawczyni przygotowali krótką scenkę przedstawiającą życie rodziny , w której ojciec pali papierosy.  Scenkę tą zaprezentowali również dzieciom sześcioletnim z oddziału przedszkolnego. W bardzo prosty, ale pouczający sposób pokazali, jak wiele złego dzieje się w rodzinach, gdy ktoś pali papierosy. Przedszkolaki obiecały, że poproszą swoich palących rodziców, aby rzucili palenie, a sami nigdy nie będą tego robić.                

       Dziękujemy uczniom kl II B za zaprezentowanie nam tej pouczającej scenki.

                                                                                                                                                         B. Witek

 

 

Jesteś tutaj: Home Przedszkole Krótka lekcja zdrowego życia