Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Światowy Dzień Pluszowego Misia

     W piątek 24 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. W tym dniu najważniejszymi gośćmi w naszym przedszkolu były pluszowe misie przyniesione przez dzieci z domu. Po śniadaniu wszystkie trzy grupy zebrały się w jednej sali, by rozpocząć wesołą zabawę. Na początku wszystkie dzieci zaprezentowały i przedstawiły swoje misie kolegom i koleżankom oraz odśpiewały im głośne „100 lat”. Następnie odbyły się tańce z maskotkami, zabawy z chustą animacyjną , nauka piosenki „Miś moim przyjacielem jest” oraz kolorowanie postaci misia. Później wszystkie dzieci wraz z wychowawczyniami upiekły pyszne ciasteczka w kształcie misia, które degustowały już w przedszkolu a także zabrały do domu. Zabawa w misiowej krainie wszystkim sprawiła ogromną radość. Na pewno powtórzymy ją w przyszłym rok. 

                                                                                                                                                          R. Klecka

Jesteś tutaj: Home Przedszkole Światowy Dzień Pluszowego Misia