Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Św. Mikołaj

,,Na Twój przyjazd przedszkolaki tak długo czekały…… ’

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dzień  w roku. Przygotowują się do niego starannie. Dzieci we wszystkich  grupach uczą  się wierszy  i piosenek,  które będą mogły zaprezentować przed tak wyjątkową osobą. Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie przedszkolaki już od samego rana  z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już od samego rana zawitał do naszego przedszkola. Wszystkie maluchy bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk. Trwało to jednak krótko. Maluszki dzielnie zaśpiewały przygotowaną piosenkę, rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach w przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne. Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent i musiał się pożegnać, ponieważ czekały na niego jeszcze inne dzieci.

                                                                                                                                                             B. Witek

Jesteś tutaj: Home Przedszkole Św. Mikołaj