Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Góra Grosza 2017

       Od 27 listopada 2017r. do 02 stycznia 2018r. w naszym przedszkolu  przeprowadziliśmy zbiórkę monet w ramach akcji „Góra Grosza”. Organizatorem XVIII  już edycji akcji jest Towarzystwo „Nasz Dom” z siedzibą w Warszawie. Celem akcji jest m.in. zebranie funduszy na pomoc dla istniejących Domów Dziecka, tworzenie nowych Rodzinnych Domów Dziecka oraz na programy terapeutyczne dla dzieci osieroconych. Na początku akcji przybliżyliśmy jej zadania wszystkim przedszkolakom i rodzicom poprzez pogadankę oraz zawieszenie plakatu w przedszkolu. Monety zbierane były do specjalnie do tego celu przygotowanego pudełka z logo „Góra Grosza”. W akcji uczestniczyły dzieci z wszystkich grup przedszkolnych razem z rodzicami oraz pracownicy naszego przedszkola. Zebraliśmy łącznie 114, 16 zł. Dziękujemy za aktywny udział w akcji!  Kolejna za rok!

                                                                                         R. Klecka

Jesteś tutaj: Home Przedszkole Góra Grosza 2017