Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Spotkanie z przedstawicielem firmy Dimarco

  Przedszkolaki z wszystkich grup przedszkolnych miały możliwość uczestniczenia w krótkiej prelekcji prowadzonej przez pana Marka Strzelca właściciela firmy Dimarco z Iwkowej. Pan Strzelec opowiedział o działalności swojej firmy, zapoznał dzieci z zasadami segregacji śmieci oraz zmianami, które weszły od 1 stycznia 2018r. Dzieci po części teoretycznej miały okazję do praktycznego działania i wrzucania śmieci do odpowiedniego worka pod okiem fachowca. Przedszkolaki otrzymały także kolorowanki z koszami, które należało pokolorować na odpowiedni kolor. Dziękujemy panu Markowi Strzelcowi za przybycie do naszego przedszkola oraz za ciekawe i pouczające spotkań

                                                                                                                                                                                              R. Klecka

 

Jesteś tutaj: Home Przedszkole Spotkanie z przedstawicielem firmy Dimarco