Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Śniadanie wielkanocne 2018

       27 marca 2018 wszystkie grupy przedszkolaków spotkały się, aby złożyć sobie życzenia świąteczne łamiąc się jajeczkiem wielkanocnym oraz wspólnie zjeść śniadanie wielkanocne przygotowane przez rodziców. Nie zabrakło na stole tradycyjnych jajek czy babek wielkanocnych. Przedszkolaki miały doskonałą okazję eksperymentować z różnymi produktami spożywczymi, gdyż samodzielnie przygotowywały sobie zdrowe, kolorowe kanapeczki wiosenne. Rodzicom bardzo dziękujemy za przygotowanie tak wspaniałego i zdrowego śniadania.

                                                                                                                            B. Witek

 

Jesteś tutaj: Home Przedszkole Śniadanie wielkanocne 2018