Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Wycieczka autokarowa ph. ,,Ziemia, powietrze, woda”

      7 maja 2018r. przedszkolaki udały się na całodniową wycieczkę, a że chętnych było wielu, również rodziców, pojechaliśmy dwoma autobusami, którymi jechali również przewodnicy – piloci wycieczki.  W Łososinie Dolnej w Aeroklubie uczestnicy wycieczki mieli możliwość obejrzenia samolotów i szybowców, a nawet spróbowania jak to jest być pilotem ( oczywiście na razie na ziemi). Dużą atrakcją było karmienie sarenek suchym chlebem. Kolejna atrakcją wycieczki był rejs statkiem po Jeziorze Rożnowskim – z Gródka do Rożnowa. Była woda, było powietrze, a teraz przyszedł czas na ziemię – czyli spacer na Górę Miejską w Limanowej pod Krzyż Milenijny, skąd można było podziwiać przepiękne widoki. Na zakończenie wycieczki, przewodnicy zabrali nas na tradycyjne lody do Limanowej, gdzie każdy mógł wybrać dwa swoje ulubione smaki. Pogoda była cudowna, a uczestnicy wycieczki może troszeczkę zmęczeni, ale radośni i zadowoleni.

                                                                                                                                        B.Witek

Jesteś tutaj: Home Przedszkole Wycieczka autokarowa ph. ,,Ziemia, powietrze, woda”