Pasowanie na przedszkolaka

„Jestem sobie przedszkolaczek, nie grymaszę i nie płaczę,

na bębenku marsza gram: ram pam pam, ram pam pam”

15 października br. w naszym przedszkolu odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka” – pierwsza ważna uroczystość w życiu naszych najmłodszych podopiecznych. Był to szczególny dzień dla tych dzieci z grupy ,,Słoneczka”, ,,Jabłuszka” oraz ,,Kwiatuszki”, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola. Przybyli goście mieli okazję zobaczyć i usłyszeć przygotowane przez przedszkolaków wierszyki i piosenki, które stanowiły część artystyczną wydarzenia. Zaprezentowane przez dzieci umiejętności dały dowód na to, jak dużo już potrafią.   Następnie Pani Dyrektor po krótkim przemówieniu, za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonała uroczystego „Aktu pasowania” . Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy oraz skromne upominki.

P.Strzesak