Andrzeju, Andrzeju, dziewcząt dobrodzieju

Wolę swoją okaż, najmilszego pokaż..”

W tym roku w naszej szkole Andrzejki, obchodziliśmy 26 listopada. Jak zwykle uczniowie postanowili uczcić tradycyjny zwyczaj „przepowiadania przyszłości, więc przygotowali wróżby, które miały uatrakcyjnić imprezę. Wróżki z klasy VI przeprowadziły przygotowane na tę okazję przez siebie  wróżby. Każdy mógł „poznać swoją przyszłość”.Dużym  powodzenie cieszyły się te, z których można było wywróżyć sobie zawód, czy poznać imię przyszłej sympatii. Przez cały czas uczniowie naszej szkoły bawili się w rytm skocznej muzyki rock’ n rolowej. Było również mnóstwo zabaw integracyjnych, które sprawiły, że  już teraz tęsknimy za balem karnawałowym.

Największym powodzeniem cieszył się konkurs tańca. Trudno było wyłonić zwycięzcę, więc słodkim upominkiem obdarowano wszystkie pary. Nie zabrakło również smacznego, energetycznego posiłku, którzy przygotowali rodzice. Ponieważ nasza szkoła, jest „Szkołą Promującą Zdrowie”, postanowiliśmy aby nasze poczęstunki karnawałowe były pyszne i zdrowe. Degustowaliśmy więc kolorowe kanapki, świeżo wyciskane soki marchewkowo – jabłkowe, zachwycaliśmy się domową szarlotką   i ciastami owsianymi, a na deser spałaszowaliśmy górę owoców.Dziękujemy za wspaniałą zabawę i pyszny posiłek.

{galeria}andrzejki15{/galeria}