Apel z okazji Odzyskania Niepodległości

10 listopada 2015 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony jednemu z najważniejszych polskich świąt narodowych. Apel z okazji Odzyskania Niepodległości przygotowała młodzież z klasy V pod kierunkiem Jolanty Sacha oraz Anny Korczyńskiej. Akompaniament podczas śpiewania przez zespół Ilios oraz chóru szkolnego pieśni  wykonywali : Agnieszka Myrlak, Kamil Musiał, Sylwia Kozdrój – gitara oraz Radosław Hebda – keyboard.

Była to chwila zadumy i przypomnienia jak ogromny wpływ, miało to wydarzenie na dalsze losy Polski. Uczniowie naszej szkoły złożyli hołd żołnierzom i wszystkim tym, którzy oddali życie za wolną Polskę.

Anna Korczyńska