+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Apel z okazji Odzyskania Niepodległości

      10 listopada 2015 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony jednemu z najważniejszych polskich świąt narodowych. Apel z okazji Odzyskania Niepodległości przygotowała młodzież z klasy V pod kierunkiem Jolanty Sacha oraz Anny Korczyńskiej. Akompaniament podczas śpiewania przez zespół Ilios oraz chóru szkolnego pieśni  wykonywali : Agnieszka Myrlak, Kamil Musiał, Sylwia Kozdrój – gitara oraz Radosław Hebda – keyboard.

      Była to chwila zadumy i przypomnienia jak ogromny wpływ, miało to wydarzenie na dalsze losy Polski. Uczniowie naszej szkoły złożyli hołd żołnierzom i wszystkim tym, którzy oddali życie za wolną Polskę.  

                                                                                                                                                    Anna Korczyńska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]