+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Bal karnawałowy przedszkolaków

  Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

   Tego dnia  już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, Spider-Mana, kowbojów, …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było czasami bardzo trudno. Dzieci bardzo wesoło spędziły czas tańcząc w rytm dziecięcych przebojów oraz uczestnicząc w ciekawych zabawach integracyjnych. W przerwie zabawy dzieci miały przygotowany słodki poczęstunek zorganizowany przez rodziców.

{galeria}balprzedszkola{/galeria}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.