Bal karnawałowy przedszkolaków

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

Tego dnia  już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, Spider-Mana, kowbojów, …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było czasami bardzo trudno. Dzieci bardzo wesoło spędziły czas tańcząc w rytm dziecięcych przebojów oraz uczestnicząc w ciekawych zabawach integracyjnych. W przerwie zabawy dzieci miały przygotowany słodki poczęstunek zorganizowany przez rodziców.

{galeria}balprzedszkola{/galeria}