Bal karnawałowy – tłusty czwartek

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W czwartek 4 lutego 2016r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie klas I-VI. Za nim jednak bal się rozpoczął wszyscy zostali poczęstowani pysznymi pączkami, które ufundowała Rada Rodziców.

Na ten dzień sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną balonami. Wszyscy uczniowie przybyli w eleganckich strojach. Dziewczynki założyły na tę okazję sukienki, a chłopcy krawaty lub muchy. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Podczas  zabawy uczniów klas I – III nie zabrakło takich tańców jak Belgijka, Carnevalito czy Swing w uliczce, a to za sprawą uczniów uczęszczających na koło taneczne, którzy je zainijcowali.

Dla klas IV – VI Samorząd Uczniowski przygotował zabawy I konkursy tańca. W przerwie uczniowie udali się do swoich klas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.  Zabawa karnawałowa była udana. Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok.

Samorzad Uczniowski

{galeria}bal{/galeria}