+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Bal karnawałowy w przedszkolu

W dniu 16 lutego w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. W grupie maluchów bal przebiegał pod tytułem „ Jestem sobie krasnoludek” i zgodnie z tematem wszystkie dzieci przebrały się w przepięknych kolorowych krasnoludków, natomiast grupa starszaków miał różnorodne, barwne stroje począwszy od super bohaterów po księżniczki. Podczas balu odbywały się konkursy, różnorodne zabawy, które przyniosły radość dzieciom. Również nie zabrakło słodkiego poczęstunku dla przedszkolaków przygotowanego przez mamy, za który dziękuję w imieniu wszystkich dzieci. Czas w dzisiejszym dniu upłynął w miłej i szalonej atmosferze, pełnej radości i pozytywnych emocji. Dostarczone wrażenia i emocje długo pozostaną w pamięci przedszkolaków.    

S. Nowicka 

Comments are closed.