+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

“Bezpiecznie na wsi…” – konkurs

        Dnia 13 marca br.  odwiedzili naszą szkołę przedstawiciele placówki Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego z Brzeska, którzy opowiedzieli o bezpieczeństwie na wsi przez cztery pory roku na przykładzie filmu edukacyjnego „Rodzina Porażków” .  Panowie zachęcili do wzięcia udziału w konkursie „Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa”, którego celem jest promowanie wśród uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Regulamin konkursu jest dostępny m.in. na stronie internetowej   www.krus.gov.pl. 

                                                                                                                                                        B.Hawryłko

{galeria}krus2017{/galeria}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]