+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

“Chcemy oddychać czystym powietrzem”

Chcemy oddychać czystym powietrzem!

     Przedszkolaki przygotowując się do obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi, realizowały szereg tematów o tematyce ekologicznej. Uczyły się prawidłowego segregowania śmieci, wyłączały światło w przedszkolu, kiedy wychodziły na dwór i uczyły się oszczędzania wody. Odbyły również spotkanie z ogrodnikiem, z którym posadziły ozdobny krzew na placu przedszkolnym. Podczas spacerów, obserwowały ruch samochodowy na ulicy i rozmawiały o tym, że jazda rowerem jest zdrowsza i bardziej ekologiczna niż jazda samochodem, oraz sprawdzały czystość powietrza, gdyż wiedzą, że powietrze, którym się oddycha ma wpływ na stan zdrowia dzieci, osób starszych i ogółu społeczeństwa. Ma również wpływ na niszczenie obiektów zabytkowych i na degradację środowiska, w którym wszyscy żyjemy. Na podsumowanie zajęć przygotowały scenki o tematyce ekologicznej oraz kolorowały Karty Działań Edukacyjnych przysłane przez Starostę Brzeskiego o Malwince
i Felku, którzy szukali czystego powietrza oraz sadzili drzewo.

{galeria}chcemyoddychacczystympowietrzem{/galeria}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]