Czyściochowe Przedszkole

Czyściochowe Przedszkole to program edukacyjny dla przedszkoli w całej Polsce organizowany przez firmę Rossman w ramach programu Rosnę! Junior. Nasze przedszkole też bierze udział.

Higiena osobista to jeden z istotniejszych elementów codziennego życia, który wpływa nie tylko na wygląd, ale również na zdrowie. Dobrych nawyków, także higienicznych, uczymy się już od najmłodszych lat. To, co wtedy przyswoimy, procentuje w dorosłym życiu. Czas intensywnej nauki w wieku przedszkolnym warto wykorzystać także na kształtowanie dobrych nawyków higienicznych. Program Czyściochowe Przedszkole ma na celu pomagać  w edukacji i motywowaniu przedszkolaków do codziennego dbania o higienę.

W celu zachęcenia przedszkolaków do dbania o higienę, wszystkie dzieci otrzymały książeczki edukacyjne oraz po dwa mydełka w płynie, dla każdej grupy.  Bardzo dziękujemy organizatorom za prezenty, a rodziców zachęcamy do głosowania na nasze przedszkole.

B. Witek

diyarbakır mutlu son