+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

“Czyste powietrze wokół nas”

    Nasze przedszkole już po raz kolejny wzięło udział w programie profilaktyki antynikotynowej „Czyste Powietrze Wokół Nas”, zorganizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Brzesku. Realizowany w przedszkolu program miał charakter profilaktyczny i składał się z pięciu zajęć warsztatowych. Poszczególne zajęcia skoncentrowane były na odbiorze wrażeń poprzez oddziaływanie na wiele zmysłów dzieci. Dzięki tym zajęciom dzieci posiadły wiedzę dotyczącą szkodliwości dymu, obserwowały podczas wycieczki źródła dymu, projektowały własny znaczek „Nie pal przy mnie”, który wręczały palącym domownikom, nauczyły się piosenki o „zielonym bohaterze” programu oraz kolorowały postać Dinka.

    W ramach realizacji zagadnień z programu, został zorganizowany kącik, gdzie były wyeksponowane prace plastyczne dzieci : plakaty, rysunki oraz znaczki.Dzieci uczestniczyły w proponowanych zabawach relaksacyjnych wykorzystując emblematy kwiatów, wysłuchały historyjki o podróży Dinusia pociągiem oraz uczestniczyły   w zabawie pantomimicznej.     

R. Klecka

{galeria}czystepow{/galeria}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]