Czytam sobie w bibliotece!

12 listopada 2015r.uczniowie kl Ib udali się do Publicznej Biblioteki w Biesiadkach, gdzie zostali zaproszeni na spotkanie w ramach projektu ogólnopolskiego ph. ,,Czytam sobie w bibliotece”. Na początku spotkania, pani bibliotekarka rozmawiała z dziećmi na temat segregacji śmieci oraz recyklingu, później czytała  bajkę na podstawie której uczniowie kl I,,b” mieli stworzyć swojego ufoludka z różnych odpadów i niepotrzebnych rzeczy. Po wykonaniu pracy każdy musiał nazwać swojego ufoludka i  opowiedzieć  jaką ma moc.  Pierwszoklasiści pokazali, że potrafią być pomysłowi i kreatywni. W nagrodę otrzymali dyplomy i drobne upominki  a ich ufoludki stanowią wystawę w bibliotece.  Uczniowie kl I,,b” bardzo dziękują  za zaproszenie.

{galeria}czytam{/galeria}