Dar serca dla Marcelka

Szanowni Państwo,

bardzo serdecznie dziękujemy za przyłączenie się do akcji charytatywnej na rzecz Marcelka Kubali. Wolontariusze z kl. VIII podczas niedzielnej zbiórki zebrali kwotę 6600,20 zł (sześć tysięcy sześćset 20/100 zł). Samorząd Uczniowski podczas akcji walentynkowej na terenie szkoły zebrał 721 zł(siedemset dwadzieścia jeden zł). Kwoty te wpłacono na konto Stowarzyszenia Pomocy Chorym Dzieciom LIVER jako darowizna dla Marcelka.

Nasza szkoła przyłączyła się również do kiermaszu charytatywnego na ten szczytny cel. Przez kilka dni w szkole gromadzono różnego rodzaju przedmioty, które zostały pięknie zapakowane i przekazane do sklepu Groszek, gdzie odbywał się kiermasz charytatywny dla Marcelka.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy całej Społeczności za ten “gest miłości i solidarności dla drugiego człowieka”.

balıkesir mutlu son