+14 68 60 161

szkolabiesiadki@wp.pl

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Dzień Babci i Dziadka 2017

,,Babciu, dziadku poczekajcie
Zaraz przybiegniemy
Na ławeczce pod kasztanem razem usiądziemy
Opowiecie co tam słychać na szerokim świecie
Jak zrozumieć trudne sprawy – wy najlepiej wiecie…”

  Dnia 20 stycznia br. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli Babcie i Dziadkowie naszych uczniów i przedszkolaków. To właśnie w tym dniu możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie oraz wszystko to, co od nich otrzymujemy. Uczniowie klas II – III i przedszkolaki przygotowały piękne montaże słowno – muzyczne, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły, nie zabrakło również scenek humorystycznych. Dziadkowie i babcie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli również wzruszenia.  Po oficjalnej części goście zostali zaproszeni na  słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.
    Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Zapraszamy do obejrzenie zdjęć z tej uroczystości.

                                                                                                                                        Kinga Anioł – Bukowiec

{galeria}dzienbabci2017{/galeria}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]

Ułatwienia dostępu