+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Z okazji Ich święta, dzieci  z Przedszkola oraz Publicznej Szkoły w Biesiadkach wraz z wychowawcami przygotowali ciekawe przedstawienie. Podczas występu dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki z życzeniami i prezentowały swoje umiejętności taneczne. Licznie przybyli goście zasiedli na przygotowanych dla nich miejscach i z dumą oraz kręcącą się w oku łezką oglądali występy swoich wnucząt. Po występie artystycznym Dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, a dzieci wręczyły Im specjalnie przygotowane prezenty.  Dziękujemy Dziadkom za przybycie na uroczystość, a rodzicom za pomoc w jej przygotowaniu.               

  B.Witek

kırıkkale mutlu son
Comments are closed.
[testimonial_rotator id=255]