+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZEJ SZKOLE

Dnia 21 stycznia 2020 r., w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy ,,Dzień Babci i Dzień Dziadka”. To święto ma na celu uhonorowanie dziadków poprzez złożenie im serdecznych życzeń, wręczenie laurek czy upominków, ale nade wszystko okazanie im szacunku, wdzięczności i ogromnej miłości jaka dążą ich wnuki. Licznie przybyli goście zapełnili salę gimnastyczną w naszej szkole i z niecierpliwością czekali na przygotowane przez naszych uczniów i przedszkolaków występy artystyczne. Pani dyrektor witając przybyłych gości, złożyła im najserdeczniejsze życzenia i podziękowała za przybycie. Pierwsi na scenie zaprezentowali się uczniowie klasy I, II i III w ,,Defiladzie bajek” połączonej z tańcem i piosenką. Grupa 6 – latków z oddziału przedszkolnego przedstawiła scenkę humorystyczną pt. ,,Królowa babcia i król dziadek”. Kolejnymi artystami były nasze przedszkolaki, którzy wspólnie razem wyrazili swoją miłość i wdzięczność dla swoich kochanych babć i dziadków poprzez wiersze, piosenki i piękne stroje bałwanków i śnieżynek. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Na scenie zaprezentowała się również młodzież naszej szkoły wystawiając jasełka. Warto przytoczyć słowa, które zostały skierowane do przybyłych gości: ,,Babcia, czy dziadek to ktoś, kto ma zawsze czas dla swoich wnucząt, zawsze lepiej je rozumie, umie pocieszyć, bezgranicznie kocha, ma dla nich więcej cierpliwości – w przeciwieństwie do zabieganych i zapracowanych rodziców. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków. Często wartości przekazywane przez nich są drogowskazem i pomocą w wyborze drogi życiowej. Babcia i dziadek czynią dzieciństwo swoich wnuków – szczęśliwym i udanym…”Na koniec wszyscy odśpiewaliśmy uroczyste ,,Sto lat…” i obdarowaliśmy gości pięknymi kwiatami, a rodzice przygotowali słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

K.A.Bukowiec


karaman mutlu son
Comments are closed.