Dzień Babci i Dziadka

Dnia 22 stycznia 2024r.odbyła się w naszej szkole wspaniała uroczystość. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci z przedszkola i klas I-III przedstawiły bardzo żywiołowy program artystyczny, na który złożyły się wzruszające wiersze i piosenki, a także bajkowe jasełka. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy, nagradzając najmłodszych gromkimi brawami. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa. Z ust dzieci wybrzmiało gromkie ,,Sto lat”, następnie wnuki obdarowały dziadków własnoręcznie zrobionymi upominkami. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie.