+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Dnia 21 stycznia 2015 r. o godzinie 10.30 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Biesiadkach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości przygotowano poczęstunek oraz wspaniały program artystyczny. Uroczystość rozpoczęła Pani dyrektor Bożena Pałka, która serdecznie przywitała przybyłych gości.

Występ rozpoczęli  uczniowie kl. I – III a następnie  maluszki z grupy ,,Pszczółki” 3,4-latki recytowały wiersze i śpiewały piosenkę o tym jak bardzo kochają swoje babcie i dziadków. Również dzieci 5-letnie z grupy ,,Biedronki” składały życzenia swoim babciom i dziadkom, śpiewały piosenkę oraz wykonały taniec pt,,Poszło dziewczę po ziele”. Wspaniałymi aktorami okazały się 6-latki z grupy ,,Motylki”, które wystawiły humorystyczną scenkę pt. ,,Dziadek, stołek i rosołek”. Program artystyczny, który zaprezentowali uczniowie szkoły  i przedszkolaki, zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta posiadają różne  zdolności muzyczne, aktorskie oraz taneczne.

Zdjęcia zamieszczone w galerii.

{galeria}dzienbabci2015{/galeria}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]