+14 68 60 161

szkolabiesiadki@wp.pl

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

„Nauczyciel to nie zawód, tylko powołanie,

nauczycielem się nie bywa, tylko się zostaje do końca życia”.

14 października 2019 r.  spotkaliśmy się, aby wspólnie uczcić Dzień Edukacji Narodowej. Święto to obchodzone jest w rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, utworzonej właśnie 14 października 1773 r. z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Apel przygotował Samorząd Uczniowski pod opieką p. Małgorzaty Gawlik. Uczniowie wierszem i piosenką uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło pod adresem nauczycieli oraz pracowników obsługi. Uczniowie docenili ich pracę i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie i troskę o dobro wychowanków.

Na zakończenie głos zabrała pani dyrektor Bożena Pałka, która podziękowała wszystkim pracownikom szkoły za nauczanie i wychowanie oraz wręczyła nagrody nauczycielom za wyróżniającą pracę.

M.Gawlik

mardin mutlu son
Comments are closed.
[testimonial_rotator id=255]

Ułatwienia dostępu