Dzień Edukacji Narodowej 2017

„Bo nauczyciel jest kapitanem,
co na okręcie dookoła świata
Płynie wraz z nami przez szkolne lata”

Dnia 13.10.2017 r. w odbyła się w naszej szkole akademia  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej, na którą przybyli uczniowie, nauczyciele i pracownicy obsługi. Uczniowie piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i pracowników szkoły. Uczniowie docenili  i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Na zakończenie głos zabrała p. Dyrektor,  która odczytała list Ministra Edukacji Narodowej skierowany do pracowników szkoły z okazji ich święta. Pani Dyrektor przyznała nagrody dla nauczycieli za miniony rok szkolny. Podziękowała wszystkim za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w dalszej pracy. Do życzeń dołączyli się Rodzice oraz Samorząd Uczniowski.

Z okazji Dnia Nauczyciela
życzymy takich myśli i marzeń
które dają się urzeczywistnić,
pięknych i szlachetnych pomysłów,
które podszeptuje serce,
cierpliwości i wytrwałości,
aby służba dzieciom
tym starszym i tym młodszym
zrodziła wiele szlachetnych owoców.

Publicznej Szkoły Podstawowej

w Biesiadkach