“Dziękujemy za pokazanie nam,
Że porażki mogą nas czegoś pożytecznego nauczyć,
Że gdy przeżywamy trudności, możemy odkryć swą siłę
Że miłość i życzliwość często znajdujemy
W najciemniejsze dni.
Dziękujemy i życzymy  zdrowia i spełnienia marzeń”

Dnia 13.10.2014r.  o godz. 11.00 odbyła się w naszej szkole uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie pod kierownictwem  pani Anny Korczyńskiej i pani Małgorzaty Gawlik  przygotowali koncert życzeń. Koncert przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze; dostrzegliśmy na twarzach naszych nauczycieli wzruszenie i refleksję; dlatego jest nam szczególnie miło, że mogliśmy w tym wyjątkowym dniu sprawić naszym pedagogom możliwość przeżywania wyłącznie miłych chwil.

Celem  imprezy było uczczenie nauczycieli w dniu ich święta oraz podziękowanie im za trud włożony
w naszą edukację i wychowanie. Wspomniano emerytowanych nauczycieli. Ciepłe słowa skierowano również do pracowników szkoły.

Po przedstawieniu pani Dyrektor szkoły wręczyła Nagrody Dyrektora. Ukazanie osiągnięć wyróżnionych nauczycieli przyniosło im ogromną satysfakcje i dumę z wykonywanej pracy. Pani Dyrektor złożyła również życzenia w imieniu swoim wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły. Życzyła zdrowia i satysfakcji
z pracy ze swoimi wychowankami oraz tego, aby każdy dzień przynosił tylko te dobre, szczęśliwe chwile,
a wszystkie zamierzenia realizowały się pomyślnie.

{galeria}den14{/galeria}