+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Dzień pełen wrażeń

     23 czerwca 2015r. – ,,Dzień Ojca”, to doskonała okazja, aby porozmawiać z przedszkolakami o tym, gdzie pracują ich tatusiowie. W tym dniu w ,,Oddziale przedszkolnym” gościliśmy tatę Julii, który jest ratownikiem medycznym. Na początku spotkania, w ramach akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom”, nasz gość czytał przedszkolakom bajkę o karetce pogotowia, a później opowiadał o swojej pracy, pokazując atrybuty ratownika medycznego i różne przybory, które są potrzebne podczas wykonywania tego zawodu. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały i oglądały to co ratownik im pokazywał.                        

   W przerwie, rodzice przygotowali pożegnalne ognisko dla Grzesia, który wyjeżdża i nie będzie z nami uczęszczał do kl I. Przedszkolaki wręczyły koledze drobny upominek na pamiątkę, a Grzesiu częstował wszystkich słodkościami, obiecując, że nie zapomni o swoich kolegach i koleżankach.    

     Druga część spotkania z ratownikiem medycznym odbyła się na dworze, gdzie dzieci uczyły się udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Na koniec spotkania przedszkolaki głośno dziękowały panu ratownikowi za spotkanie, a Julia dla swojego taty z okazji jego święta zaśpiewał piosenkę  pt.,, Cudowny tata” i wręczyła własnoręcznie wykonany portret.

    W imieniu przedszkolaków, bardzo dziękuję Panu Pawłowi za przyjęcie zaproszenia i przybycie do naszej szkoły. Dziękuję również wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w zorganizowanie  wspaniałego, pożegnalnego ogniska.

                                                                                                                         Wychowawczyni: Bernadeta Witek

{galeria}dzienojca{/galeria}

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]