+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada w przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji dzieci przyniosły do przedszkola swojego ulubionego misia, z którym ćwiczyły, tańczyły i bawiły się. Nie zabrakło również zadań dydaktycznych związanych z bohaterem dzisiejszego dnia tj. : układanie pociętego obrazka misia w jedną całość, czy wykonane prace plastyczne pt. „Miś”. Dzieci z zerówki mogły pochwalić się zdolnościami kulinarnymi związku z tym piekły ciasteczka w kształcie misiów, które ze smakiem znikały z talerzyków. Na koniec dnia dzieci otrzymały odznakę „Przyjaciela Pluszowego Misia” za wspaniałą zabawę ze swoim przyjacielem, którego „można mieć, na dobre i na złe, bo kiedy tylko potrzebujesz – on przytuli Cię”.

S.Nowicka

Comments are closed.