+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Dzień Radości, Życzliwości i Podrowień

         Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień przypada 21 listopada i przypomina wszystkim, że warto być życzliwym, obdarzać uśmiechem i dobrym słowem napotkanych ludzi codziennie, nie tylko od święta. W tym roku  święto to wypadło w sobotę, więc w naszej szkole obchodziliśmy je dzień wcześniej czyli w dniu 20 listopada. Tegoroczna kampania przebiegała pod hasłem „Bądź życzliwy na co dzień ”. Na korytarzu wyeksponowano gazetkę, na której znalazły się hasła nawiązujące do pozytywnych uczuć i relacji interpersonalnych. Z tej okazji uczniowie przygotowali kartki  z życzeniami, pozdrowieniami, miłymi wyrazami kierowanymi do całej społeczności szkolnej lub do wybranej osoby, a Samorząd Uczniowski zajął się ich dostarczaniem. We wszystkich klasach przeprowadzono plebiscyt, na najsympatyczniejszego kolege/koleżankę. W poszczególnych klasach zwyciężyli.

Klasa I a- Monika Machał, Klasa I b – Justyna Fijor, Klasa II- Monika Klecka, Klasa III- Patryk Musiał, Klasa IV- Katarzyna Pasek, Klasa V- Eryk Gruszkowski, Klasa VI- Paweł Sułek. Dzień minął w miłej atmosferze, pełnej uśmiechu, radości i życzliwości.

                                                                                                                                                      Samorząd Uczniowski

Previous

Next

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.