Festiwal klas

Nadejście wiosny oraz prima aprilis stały się okazją aby wprowadzić w życie szkoły trochę śmiechu i żartu, a to za sprawą kabaretowego festiwalu klas, który odbył się w naszej szkole po raz pierwszy.

Festiwal miał charakter przeglądu, do którego każda klasa przygotowała krótką scenkę satyryczną: skecz, kabaret, bajkę na wesoło, dowolne przedstawienie związane z tematyką szkolną lub Pierwszym Dniem Wiosny.

W czasie trwania przeglądu uczniowie wykazali się talentem scenicznym, kreatywnością, umiejętnością współpracy w zespole. Uroczystość przebiegła w przyjaznej atmosferze. Towarzyszył jej śmiech widowni
i gromkie brawa! Wszystkim gratulujemy wspaniałych występów. Za rok też zamierzamy się dobrze bawić!

{galeria}festiwal{/galeria}