Finały wojewódzkie BRD

Dnia 18 maja 2016r. w Mikluszowicach (powiat bocheński) odbyły się finały wojewódzkie XXIX edycji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowego z udziałem uczniów szkół podstawowych. Podczas turnieju rozgrywane były następujące konkurencje:

• 2 testy z zakresu przepisów ruchu drogowego,
  • jazda rowerem po torze przeszkód – konkurencja polegała na bezbłędnym pokonaniu rowerowego toru przeszkód,
  • jazda rowerem po miasteczku ruchu drogowego – konkurencja polegała na przejechaniu przez miasteczko ruchu drogowego zgodnie z przepisami ruchu drogowego,
  • udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

W Turnieju udział wzięli uczniowie – zwycięzcy eliminacji powiatowych naszego województwa. W sumie wystartowały 22 czteroosobowe drużyny (2 dziewczynki oraz 2 chłopców). Reprezentanci naszej szkoły Kamil Musiał, Agnieszka Myrlak, Patrycja Bugajska i Karol Cichoński uplasowali się na 11 miejscu. Gratulujemy!!!