+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Gdzie pracuje moja mama ?

   Realizując temat: ,,Czym zajmuje się moja mama?” w  ,,Oddziale przedszkolnym” gościliśmy mamę Julii, która jest kosmetyczką. Na początku wizyty, w ramach akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom”, nasz gość przeczytał przedszkolakom bajkę pt. ,,Franklin detektywem”. Następnie pani Roksana opowiadała o swojej pracy i pokazała dzieciom potrzebne przybory do jej wykonywania. Wszystkie chętne dzieci mogły czekać w kolejce do zrobienia sobie delikatnego makijażu, a inne patrzyły jak to się robi. Na koniec, po wykonaniu zadanego zadania, dzieci otrzymały od pani kosmetyczki coś słodkiego. Bardzo dziękujemy za przyjęcie zaproszenia.

{galeria}mama{/galeria}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]