+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Gminna Olimpiada z Języka Angielskiego ,,Jeden z dziesięciu”

9 czerwca, najlepsi uczniowie poszczególnych szkół podstawowych z terenu gminy Gnojnik stanęli w szranki w, organizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową im. Wł. Jagiełły w Uszwi, konkursie. Uczniowie klas VI zmagali się z trudnym testem sprawdzającym zakres ich umiejętności i wiadomości z zakresu: słuchania, czytania, gramatyki, funkcji językowych i słownictwa. Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów: Albert Hebda oraz Kornelia Rzepa.

Kornelia wykazała się wysokimi umiejętnościami z języka angielskiego zdobywając II miejsce. Albert uplasował się na miejscu VII.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Anna Korczyńska

istanbul mutlu son
Comments are closed.