Gminny Konkurs Ekologiczny

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie ekologicznym pt: „Drugie życie butelki”, którego organizatorem było Publiczne Przedszkole w Uszwi. Celem konkursu było  między innymi: kształtowanie świadomości ekologicznej dzieci, uświadomienie korzyści z powtórnego zagospodarowania odpadów oraz rozwijanie umiejętności plastycznych, wyobraźni i fantazji dziecięcej.

Nasze przedszkole reprezentowały prace: Mai Musiał, Darii Koniarz oraz Kariny Musiał. Dziewczynki przygotowały piękne i pomysłowe prace, które jednocześnie spełniały wymogi regulaminu.

Miło nam poinformować, że w Gminnym Konkursie Ekologicznym Daria Koniarz zdobyła wyróżnienie a na uroczystych obchodach „Święta Ziemi” w Uszwi odebrała nagrodę i dyplom. Gratulujemy!