+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Gminny turniej siatkówki dziewcząt i chłopców zakończony

      W dniach 6 i 9 marca 2017 roku odbyły się turnieje siatkówki dziewcząt i chłopców zorganizowane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Stawili się na nie wyjątkowo zawodnicy z wszystkich pięciu szkół podstawowych z terenu gminy Gnojnik. Podczas zawodów chłopców poziom był bardzo wyrównany, a o wynikach zdecydował większy stosunek „małych” punktów w setach.Na pierwszym miejscu ex aequo  znalazły się drużyna z Uszwi i Lewniowej, które o prawo startu w zawodach powiatowych rozegrały dodatkowy mecz. Zwyciężyła drużyna z Uszwi. Drużyna chłopców z Biesiadek  wywalczyła miejsce III.

     9 marca podczas turnieju dziewcząt sytuacja wyglądała niemal podobnie. Wyrównany poziom rywalizacji sprawił, że do samego końca nie wiadomo było kto zwycięży. W rezultacie I miejsce zajęła drużyna dziewcząt z Uszwi, nasze uczennice uplasowały się na miejscu II.

      Gratulujemy Wszystkim postawy i solidnej gry i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                                                                                            M. Gawlik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]