+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Akcja robienia sałatek

     W dniu 23 października uczniowie klasy IV z wychowawcą przyłączyli się do obchodów Światowego Dnia Walki z Otyłością. Dzieci przyniosły do szkoły wszystko to, co jest niezbędne, aby przygotować pyszne sałatki z owoców.  Pamiętając o higienie i bezpieczeństwie, uczniowie, z pomocą rodziców  i wychowawcy, przygotowali zdrowe, kolorowe i apetyczne sałatki. Obecni podczas akcji rodzice zajęli się przygotowywaniem świeżego soku z warzyw i owoców.

    Poprzez uczestnictwo w akcji uczniowie mieli możliwość praktycznego zastosowania poznanych wcześniej  zasad zdrowego odżywiania i kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych. Dzieci już wiedzą, że sałatki ze świeżych owoców to pyszna przekąska, która jest nie tylko zastrzykiem witamin ale również zapewnić może energię do nauki i zabawy oraz lepszą koncentrację podczas lekcji.

    Przyrządzenie sałatek dało dzieciom wiele satysfakcji. Jednocześnie uświadomiły sobie jak ważną rolę odgrywają witaminy we właściwym funkcjonowaniu organizmu oraz jak ważne jest codzienne spożywanie warzyw i owoców.

                                                                                                                                                              Anna Korczyńska

{galeria}salatki{/galeria}

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]