+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Historyczne zwycięstwo w piłce siatkowej

            Po raz pierwszy nasza drużyna chłopców zwyciężyła w gminnym turnieju piłki siatkowej.1 marca 2018 r. na nowej hali w Biesiadkach spotkały się wszystkie drużyny męskie z terenu gminy Gnojnik, Turniej rozgrywano w systemie „każdy z każdym” jednego seta do 20 pkt., a tie – break do 15. Każdy mecz grano do dwóch wygranych setów. Spotkania niejednokrotnie dostarczały wielu ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian. W grze można było zobaczyć zaangażowanie oraz poświęcenie o każdy punkt. Turniej rozgrywany był na wyrównanym poziomie a poszczególne spotkania niejednokrotnie kończyły się niewielką przewagą. Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz za ducha fair –play w jakim rozgrywane były zawody. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców turnieju:

I miejsce PSP Biesiadki

II miejsce PSP Lewniowa

III miejsce PSP Uszew

            Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

                                                                                                                M. Gawlik

{galeria}siatkowka{/galeria}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.