+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

II miejsce w Turnieju Piłki Koszykowej

       2 lutego 2015 r. odbył się Gminny Turniej Koszykówki chłopców w rozgrywkach spotkały się drużyny chłopców z Gnojnika, Uszwi, Lewniowej oraz Biesiadek. Naszą szkołę reprezentowała drużyna  chłopców z klas IV – VI, w skład której weszli: Wiktor Gnyla, Karol Cichoński, Paweł Gagatek, Krystian Malina, Kamil Dudek, Sebastian Myrlak, Grzegorz Gruszkowski, Michał Sacha,  Kamil Sacha, Kamil Musiał, Eliasz Kornaś, Kamil Gagatek. Po pierwszym pewnym zwycięstwie nieśmiało zaczęliśmy marzyć o miejscu na podium, w kolejnym meczu pokonaliśmy  drużynę z Gnojnika.  Ten mecz zapowiadał się na wiele trudniejszy, ponieważ drużyna z Gnojnika grała u siebie.  Pierwsze punkty w meczu zdobył  Karol Cichoński przez co już na początku spotkania uzyskaliśmy  przewagę. Ani na chwilę nie oddaliśmy tego prowadzenia i choć walka była zacięta udało nam się wygrać ten mecz.   W pełnym dramatycznych zwrotów spotkaniu finałowym ulegliśmy Lewniowej tylko 1 punktem.  Chłopcy przez cały czas we wszystkich meczach byli pełni energii. Biła z nich ogromna chęć zwycięstwa. Zasłużyli na miejsce na podium.

Najskuteczniejszymi zawodnikami tego turnieju byli Karol Cichoński, Wiktor Gnyla, Eliasz Kornaś. Gratulujemy również zawodnikom grającym bardzo skutecznie w obronie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.