Indywidualne biegi przełajowe

28 września 2015 r. na boisku szkolnym w Lewniowej odbyły się gminne zawody w indywidualnych biegach przełajowych, które zostały zorganizowane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2015/2016. W zawodach wzięli udział przedstawiciele wszystkich podstawówek z terenu naszej gminy.

Zawody przeprowadzone zostały w trzech kategoriach wiekowych, wśród klas IV, V i VI osobno dla dziewcząt i chłopców. Rywalizacja była zacięta, ale towarzyszyła jej miła atmosfera i świetny doping kibiców. Każda ze szkół miała w swoich szeregach zwycięzców.Spośród uczniów reprezentujących PSP w Biesiadkach kwalifikację do etapu powiatowego uzyskali:

Wiktor Gnyla kl. VI – miejsce I

Anna Sacha kl. V- miejsce II

Maksymilian Gnyla kl. IV – miejsce III

Patrycja Bugajska kl. VI – miejsce V

Julita Rzeszowska kl. VI – miejsce VI

Dawid Musiał kl. V – miejsce VI

Eliminacje powiatowe odbyły się w tym roku na stadionie w Czchowie. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się Wiktor Gnyla.

Małgorzta Gawlik

{galeria}biegi{/galeria}