+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

IV Międzypowiatowy Konkurs Przyrodniczy

       W dniu 16 maja 2017r. w Zespole Szkół w Lubczy odbył się IV Międzypowiatowy Konkurs Przyrodniczy pod hasłem „Planeta Ziemia”, który został objęty honorowym patronatem Burmistrza Ryglic, Starosty Powiatu Tarnowskiego, Dyrektora Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego oraz Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Krakowie. Współorganizatorem Konkursu było Samorządowe Centrum Edukacji w Tarnowie. 
       Do rywalizacji przystąpiło 61 uczniów z 32 szkół z terenu powiatów: tarnowskiego, brzeskiego i dąbrowskiego. Pytania zostały przygotowane przez doradcę metodycznego z Samorządowego Centrum Edukacji w Tarnowie. Naszą szkołę reprezentowali Radosław Hebda z klasy V i  Mirosław Gumularz z klasy IV. Biorąc pod uwagę tematykę konkursu należy podkreślić, iż nasi uczniowie byli najmłodszymi jego uczestnikami. Świetnie poradzili sobie z testem i wysokie miejsca – III Radosław Hebda, IV  Mirosław Gumularz. Otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody i słodycze. Gratulujemy!

                                                                                                                                                                      A Nowak

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]