IX Gminny Przegląd Piosenki Przedszkolnej

W środę 6 kwietnia w naszej szkole odbył się IX Gminny Przegląd Piosenki Przedszkolnej. Do tego dnia przedszkolaki przygotowywały się bardzo długo, ponieważ najpierw musiały wziąć udział w wewnętrznych eliminacjach, gdzie śpiewały wybraną przez siebie piosenkę w obecności Jury – Rady Rodziców. Panie miały bardzo trudne zadanie, ponieważ z tak licznego grona pięknie  śpiewających musiały wybrać tylko trzech przedszkolaków. Naszymi reprezentantami zostali: Magdalena Sułek, Karina Musiał oraz Nikodem Racięga.

W dniu 6 kwietnia przyjechały do nas przedszkolaki z wszystkich przedszkoli w gminie Gnojnik. IX Gminny Przegląd Piosenki Przedszkolnej oficjalnie rozpoczęła krótkim przemówieniem  pani Dyrektor Bożena Dorota Pałka, która jednocześnie powitała wszystkich gości. Po wylosowaniu numerków z kolejnością w jakiej będą występować dane przedszkola, nastąpił moment w którym na scenie pojawiły się dzieci, które przepięknie śpiewały. Każda z osób dorosłych będących na przeglądzie miała okazję przypomnieć sobie piosenki, które śpiewała w dzieciństwie lub które jej śpiewano przez mamę lub babcię.W nagrodę za występ wszystkie dzieci otrzymały piękne książki a każde przedszkole pamiątkowy dyplom.Dziękujemy wszystkim uczestnikom za miła atmosferę i rodzicom za współpracę.

{galeria}piosenkaprz{/galeria}