“Jeżdżę z głową”

Nasza szkoła już kolejny raz uczestniczyła w małopolskim projekcie „Jeżdżę z głową”.  W ramach projektu organizowane były wyjazdy na stok narciarski w Ciężkowicach / Wyciąg Narciarski Jastrzębia. Projekt miał na celu nabycie przez uczniów klasy IV umiejętności  i podstaw poprawnej techniki jazdy na nartach oraz edukację w zakresie bezpiecznego korzystania z tras i stoków narciarskich a także nabycia nawyku jazdy w kasku.

Uczniowie w ramach projektu mieli zapewniony dowóz na stok narciarski, karnety wstępu na wyciąg oraz wyposażeni zostali w kompletny sprzęt narciarski (narty, buty, kijki i kaski). Zajęcia prowadzili wykwalifikowani instruktorzy narciarstwa. Z naszej szkoły w projekcie wzięło udział 8 uczniów klasy IV.

Anna Korczyńska

{galeria}narty{/galeria}