+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

“Jeżdżę z głową”

      Nasza szkoła już kolejny raz uczestniczyła w małopolskim projekcie „Jeżdżę z głową”.  W ramach projektu organizowane były wyjazdy na stok narciarski w Ciężkowicach / Wyciąg Narciarski Jastrzębia. Projekt miał na celu nabycie przez uczniów klasy IV umiejętności  i podstaw poprawnej techniki jazdy na nartach oraz edukację w zakresie bezpiecznego korzystania z tras i stoków narciarskich a także nabycia nawyku jazdy w kasku.

     Uczniowie w ramach projektu mieli zapewniony dowóz na stok narciarski, karnety wstępu na wyciąg oraz wyposażeni zostali w kompletny sprzęt narciarski (narty, buty, kijki i kaski). Zajęcia prowadzili wykwalifikowani instruktorzy narciarstwa. Z naszej szkoły w projekcie wzięło udział 8 uczniów klasy IV.

                                                                                                                                                  Anna Korczyńska 

{galeria}narty{/galeria}

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]