Komunikat w sprawie zawieszenia zajęć

Szanowni Państwo,

decyzją Ministra Edukacji Narodowej w  dniach 16 do 25 marca br. zajęcia dydaktyczno -wychowawcze w szkole i w przedszkolu zostają zawieszone .

Na stronie internetowej:  https://www.gov.pl/web/edukacja/nauka-zdalna MEN udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uczniom uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę w czasie zawieszenia zajęć w szkołach.  Są tam zamieszczone propozycje i  wskazówki, z jakich stron, portali czy serwisów można korzystać.  Zachęcamy do jej odwiedzania.

Nauczyciele poszczególnych przedmiotów przez dziennik elektroniczny będą  w kontakcie z uczniami   i rodzicami.  Będą wspierali uczniów i przekazywali im materiały do samodzielnej pracy w domu. Prosimy o systematyczne sprawdzanie informacji przekazywanych przez  dziennik elektroniczny.