Koncert profilaktyczny

7 września 2016r. w naszej szkole  odbył się koncert profilaktyczny w wykonaniu Grzegorza Stępnia – gitarzysty basowego z zespołu Oddział Zamknięty. Na koncert składały się piosenki i utwory muzyczne, a także opowiadania o codziennym życiu artystów i zagrożeniach, jakie związane są z tą profesją. Podczas występu artysta poruszył m.in. kwestię uzależnienia od alkoholu, narkotyków czy kontaktu ze światem przestępczym. Muzyk dzielił się z młodzieżą swoimi doświadczeniami i przemyśleniami na temat zagrożeń, przedstawił historie osób ze środowiska artystycznego uzależnionych od alkoholu, narkotyków. Przekonywał, że wszelkie używki i uzależnienia to „droga donikąd”  Uświadomił młodzieży, że warto rozwijać swoje pasje i zainteresowania bez jakichkolwiek uzależnień. Spotkanie zorganizowano w ramach realizacji Programu Przeciwdziałania Narkomanii. Dziękujemy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za zorganizowanie koncertu.

{galeria}gitarzysta{/galeria}