+14 68 60 161

szkolabiesiadki@wp.pl

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Konferencja “Akademia Superbohaterów”

Dnia 12 października w RCKB w Brzesku odbyła się konferencja edukacyjna i warsztaty (eksperymenty). Naszą szkołę reprezentowali uczniowie kl. 4 pod opieką nauczyciela. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Fundację Bucze Mieszkańcy Razem oraz Publiczną Szkołę Podstawową im. ks. Jana Twardowskiego w Buczu w ramach projektu “Akademia Superbohaterów”.

W trakcie konferencji wykład poprowadził dr Tomasz Rożek z Fundacji Nauka, wystąpiła grupa doświadczalna z Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon, a po niej przedstawiciel Stowarzyszenia Miasta w Internecie zaprezentował projekty MCHE i PAKT.

Po części merytorycznej uczniowie wzięli udział w eksperymentach z zakresu: nauk ścisłych, przyrodniczych, programowania i robotyki, przygotowanych przez MCE Cogiteon z Krakowa oraz Stowarzyszenie Miasta w Internecie.

Comments are closed.
[testimonial_rotator id=255]

Ułatwienia dostępu