+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Konkurs ekologiczny “Zrób to sam”

    W listopadzie nasze przedszkolaki wzięły udział w VI edycji Wielkiego Konkursu Ekologicznego dla przedszkoli organizowanego przez serwis dla dzieci Buliba.pl  pod  honorowym  patronatem  Ministra Środowiska RP.  Celem konkursu było wykonanie pracy związanej tematycznie z hasłem tegorocznej edycji konkursu. Praca powinna być wykonana w przeważającej mierze z niepotrzebnych  rzeczy lub ich elementów, a także z materiałów plastycznych. Przedszkolaki wspólnie z wychowawczynią wykonały  samochód z pudełka kartonowego.  Następnie jego zdjęcie umieściły na stronie internetowej, gdzie każdy chętny mógł oddać  swój głos na naszą pracę.  

Wszystkim głosującym dziękujemy!!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.