Konkurs językowo – plastyczny “LOOK”

Celem konkursu była popularyzacja języka angielskiego, doskonalenie umiejętności kreatywnego myślenia w połączeniu z wyszukiwaniem określonych informacji, pobudzanie wyobraźni a także rozwijanie umiejętności manualnych i plastycznych.

Konkurs adresowany był do uczniów klas I – V i polegał na wykonaniu pracy plastyczno – technicznej ukazującej znaczenia słowa z j. angielskiego z wykorzystaniem ciekawej techniki plastycznej.

Zwycięzców wyłoniło jury konkursowe składające się z 6 nauczycieli uczących w PSP w Biesiadkach, przyznając każdej ze zgłoszonych prac od 1 do 6 punktów. Do konkursu zgłoszono 32 prace.

Wyniki przedstawiają się następująco:

1. Jan Bychawski / Karina Musiał – 31 punktów.

2. Damian Stolarczyk / Filip Koniarz – 29 punktów.

3. Marek Sułek, Nicola Cąkała, Maja Musiał – 28 punktów.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe, np. książki w języku angielski, piłki, piórniki z wyposażeniem, kolorowanki językowe, smycze….

Wszystkim uczestnikom gratuluję i dziękuję za zaangażowanie.

A. Korczyńska